Strona główna Film Czy naprawdę wierzysz? DVD

Czy naprawdę wierzysz? DVD

MULTIMEDIA

Rok wydania:
2015
Wydawnictwo:
Rafael
Reżyseria:
Jon Gunn
Scenariusz:
Chuck KonzelmanCary Solomon
Wykonawca:
Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa PenaVega i inni
Wersja dźwiękowa:
angielski
Czas nagrania:
115
Format:
PAL
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Nowe Towar dostępny 23,10
CENA DETALICZNA34,90 zł
NASZA
CENA
23,10

DOSTĘPNOŚĆ:

Niska (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 5,00 PLN

Opis

Film „Czy naprawdę wierzysz?” to opowieść o potężnym darze, 
który drzemie w człowieku i tylko czeka, by go użyć... 
Kolejne dzieło twórców porywającej ekranizacji „Bóg nie umarł”.
Matthew nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie pojmuje, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomną dziewczynę w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.
Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. „Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć.
Film z prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się: Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa PenaVega, Ted McGinley, Cybill Shepherd, Lee Majors, Andrea Logan White, Delroy Lindo, Madison Pettis oraz Brian Bosworth.
Praca z takimi aktorami to spełnienie marzeń – komentuje reżyser Jonathan M. Gunn. – Zawsze jestem bardzo otwarty na to, co do postaci wnoszą sami aktorzy. Gdy kręci się z tak utalentowaną obsadą, reżyseria staje się prawdziwą przyjemnością.

Recenzje czytelników

Średnia ocen: Brak ocen

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

FACEBOOK

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję