Strona główna Książki Poradniki Psychologia Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Monika i Marcin Gajdowie

KSIĄŻKA

Liczba stron:
207
Wymiary:
145x205
Oprawa:
broszura ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-934157-1-7
Rok wydania:
2013
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Pro Homine
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
32
Nowe Towar dostępny 9788393415717 29,99
CENA DETALICZNA34,90 zł
NASZA
CENA
29,99

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 5,00 PLN

Opis

"Rozwój. Jak współpracować z łaską?". W jej powstanie włożyliśmy wiele pracy i serca. Książka zbiera nasze doświadczenia z wielu lat i zaprasza czytelnika do podróży wgłąb, ku światu wewnętrznemu człowieka. Staraliśmy się w sposób jasny i zrozumiały przedstawić zagadnienia ze styku psychologii i duchowości, dotyczące rozwoju.
Czym jest poczucie wartości? Czy określenia w rodzaju: "niskie poczucie wartości" są do końca poprawne? W naszym przekonaniu - nie. Dzięki książce możesz dowiedzieć się dlaczego.
Jak osiągnąć szczęście? Czym jest miłość? Próbujemy dać odpowiedzi na te, być może najistotniejsze dla człowieka, pytania.
JA FAŁSZYWE - czym jest, jak je rozpoznać? I najważniejsze - jak je "rozbroić"? Jak podjąć pracę nad sobą? Jak świadomie się rozwijać?
Jak poradzić sobie ze zranieniami z dzieciństwa?
Czy może się zdarzyć, że ktoś, kto się już dawno wyprowadził z domu rodzinnego, ciągle jeszcze nie opuścił emocjonalnie rodziców? Podajemy pułapki, w które można wpaść i nie być tego kompletnie świadomym.
Czy psychologia i teologia zawsze mówią to samo? Jak podjąć współpracę z łaską? Czy modlitwa ma coś wspólnego z terapią?
Lekturę polecamy każdemu, kto chce podjąć swój rozwój w sposób świadomy, dojrzały i w zgodzie z chrześcijańskim widzeniem świata. Książka obfituje w liczne życiowe przykłady z naszej praktyki terapeutycznej. Przestawiamy w niej poglądy, które stanowią podstawę podejścia, które nazwaliśmy chrześcijańską terapią integralną (ChTI).
Monika i Marcin Gajdowie

Recenzje czytelników

Średnia ocen: 3

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
1

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

FACEBOOK

Recenzje kupujących

Jarosław

Opinia z dnia: 16.03.16r

Super książka dla osób poszukujących prawdziwego szczęścia w życiu. Dodatkowo książka ma Imprimatur więc jest zgodna z nauka Kościoła katolickiego co jest ważne dla wierzących. Czytam i nie mogę wyjść z podziwu nad autorami że umieli nazwać i zebrać w jednej książce tak wiele prawdy o człowieku. Kupiłem teraz kolejne 5 i rozdaje znajomym. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!

Recenzja była przydatna

znany.phd

Opinia z dnia: 04.08.17r

Wielki stek bzdur, książka naszpikowana pseudopsychologią. Wcześniejsza recenzja napisana zapewne przez autora książki albo kogoś z bliskich znajomych, cytat - "Kupiłem teraz kolejne 5 i rozdaje znajomym. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!"- ten cytat aż wieje desperacją.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję